Ankiety gimnazjalistów (25 czerwca)

Odpowiedzi z ankiet przeprowadzanych w czasie DNIA OTWARTEGO

przez Samorząd Szkolny:

Pytania:

a. Z jakiej jesteś szkoły?

b. W której klasie chcesz się uczyć?

c. Co najlepszego słyszałaś/słyszałeś o I LO?

d. Co jest najlepszego w Twojej szkole?

e. Co Ci się dzisiaj podoba, a co nie podoba?

• Osoba z gimnazjum salezjańskiego: chcę uczyć się w klasie społecznej, słyszałem, że jest dobra atmosfera, w mojej szkole są fajne wycieczki, dziś podoba mi się wszystko.
  • Osoba z Kosowa Lackiego: chcę uczyć się w klasie matematyczno-fizycznej, słyszałem, że jest dużo nauki, w mojej szkole są super ludzie, dziś podoba mi się ładna pogoda.
  • Osoba z gimnazjum nr 2: wybieram profil medyczny, słyszałem o dobrym poziomie, w mojej szkole podoba mi się wszystko, dziś podoba mi się jedzenie, a nie podoba zamieszanie.
  • Osoba z gimnazjum salezjańskiego: chcę uczyc się w klasie medycznej, w tej szkole podobno jest dobry poziom, w mojej szkole podobają mi się nauczyciele.
  • Osoba z Grochowa: wybieram profil politechniczny, w tej szkole jest fajnie, w  mojej podoba mi się dyrektor, który jest wszędzie, dziś podoba mi się pogoda.
  • Osoba z gimnazjum salezjańskiego: wybieram profil medyczny lub humanistyczny, w tej szkole jest dobry poziom nauki, w mojej szkole są słówka i  zaangażowanie, nie podoba mi się ilość nauki.
  • Osoba z Grochowa: wybieram profil matematyczno-fizyczny, tu - wysoki poziom kształcenia, w mojej szkole - mili ludzie i przyjemna atmosfera, dziś podobają mi się ładnie ubrani chłopcy, za dużo jest ludzi.
  • Osoba z Miedzny: wybieram profil politechniczny, w tej szkole podoba mi się przewodniczący Samorządu.
  • Osoba z gimnazjum salezjańskiego: wybieram profil humanistyczny, w mojej szkole są zgrani ludzie, wszystko mi się podoba.
  • Osoba z gimnazjum nr 2: wybieram profil politechniczny, tu tworzy się wiele profili, w mojej szkole jest dobra zabawa, poza tym nie mam opinii.
  • Osoba z gimnazjum salezjańskiego: wybieram profil politechniczny, tu - duża zdawalność matur, w mojej szkole podoba mi się wszystko, dziś podoba mi się jedzenie.
  • Osoba z gimnazjum salezjańskiego: wybieram profil medyczny, tu i w mojej szkole jest fajna atmosfera, dzis jest za dużo ludzi.
  • Osoba z gimnazjum salezjanskiego: wybieram profil humanistyczny, tu jest wysoki poziom, a w mojej szkole podoba mi się wybór rozszerzeń, dziś podobają mi się uczniowie, a nie podoba tlok.
  • Osoba z Rozbitego Kamienia: wybieram profil matematyczny, tu podobają mi się szafki, w mojej szkole podoba m się dyrektorka, dziś podoba mi się szkoła.
  • Osoba z gimnazjum salezjańskiego: chcę uczyc się w klasie medycznej, slyszałem, że tu nie trzeba się uczyć, w mojej szkole podoba mi się ksiądz dyrektor, dziś podoba mi się pogoda.

Byc może ankietowani dziś odpowiedzieliby inaczej. Pozostał jednak zapis chwili, momentu, atmosfery w konkretnym miejscu i czasie.

Niedługo znów przeprowadzimy ankiety. Chętnych dziś zapraszamy. Można zgłaszać własne pytania.

Dziękujemy za pomoc pani Katarzynie Skibniewskiej.

Samorząd Uczniowski I Liceum