Bal studniówkowy (23 stycznia)

Bal studniówkowy już za nami...

Tradycja, spontaniczna zabawa, piękno nieokiełznanej młodości... tak w  kilku słowach można podsumować wieczór 23 stycznia 2016 roku! Uczniowie I Liceum, Rodzice, zaproszeni goście, dyrekcja i pracownicy szkoły w sali balowej "Odeon" poddali się atmosferze pozwalającej na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Zebranych powitali uczniowie: Katarzyna Wyszomierska i Mateusz Grabski. Dyrektor szkoły, pan Marcin Celiński jako gospodarz uroczystości podziękował młodzieży i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balu. Życzenia nie tylko wspaniałej zabawy, ale i by stała się ona zapowiedzią doskonale zdanej matury, złożyli uczniom dyrektor szkoły, jak i przybyli na bal goście: Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury, pani Longina Oleszczuk oraz Przewodniczący Rady Rodziców, pan Tadeusz Siwiński. Wieczór obfitował w  wiele wzruszeń i podziękowań. Dumą I Liceum jest polonez otwierający Bal Studniówkowy.

Młodzież przygotowana jak zawsze perfekcyjnie przez Agnieszkę Marcyniuk zaprezentowała piękny układ do kompozycji Michała Kleofasa Ogińskiego. O północy nie zabrakło także krótkiej części artystycznej. Młodzież klasy matematyczno-fizycznej opracowała bowiem awangardowy układ taneczny. Zapisana została kolejna karta historii I Liceum!

Uczniowie klas maturalnych