Finał teleturnieju "Jeden z dziesięciu" (9 maja)

Hubert Maliszewski - abiturient, były uczeń klasy matematyczno-geograficznej, jako druga osoba w historii I Liceum, wziął udział w prestiżowym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Transmisja zmagań miała miejsce 9 maja, tuż po egzaminie z języak angielskiego (poziom rozszerzony).

Hubert Maliszewski był najmłodszym uczestnikiem edycji teleturnieju. Zdobył największą ilość punktów i widoczną sympatię redaktora Tadeusza Sznuka. Grał odważnie, odpowiadał błyskotliwie, zdecydowanie. Wyrazy uznania za wiedzę, styl udzielania odpowiedzi i zachowania, i oczywiście za odwagę. Podziękowania za reprezentowanie miasta i szkoły. Gratulacje dla Rodziców Huberta Maliszewskiego.

Huberta Maliszewskiego na pewno także zapamiętany jako bardzo odpowiedzialnego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Niech spełnią się życzenia złożone Hubertowi Maliszewskiemu przez Tadeusza Sznuka.