IV Konkurs Plastyczny "Pamiątki z Rosji" (20 lutego)

SUKCES KINGI TOSIŃSKIEJ ORAZ MICHAŁA ZAWADZKIEGO

W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Konkurs plastyczny „Вот и Россия” jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest: kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez prace plastyczne, popularyzowanie  wśród  uczniów  treści  kulturoznawczych na temat Rosji, kształtowanie  wśród  uczniów  pozytywnego  wizerunku Rosji, jej mieszkańców i tradycji, zachęcanie dzieci i młodzieży szkolnej do poznania naszego wschodniego sąsiada - Rosji.

20 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach odbył się IV Konkurs Plastyczny, tematem którego były „Pamiątki z Rosji”. Organizatorem konkursu było Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Zawadzki oraz Kinga Tosińska. Miło nam poinformować, iż II  miejsce zdobyła Kinga Tosińska, a wyróżnienie Michał Zawadzki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!

Sylwester Mosiej