WSPÓŁPRACA

Katolicki Uniwersytet Lubelski (2015-2017)

WSPÓŁPRACA Z WYDZIAŁEM PRAWA,

PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI

Od 1 października 2015 roku nasza szkoła rozpoczęła współpracę z Wydziałem Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie.

W ramach współpracy już niebawem odbędą się na terenie Liceum: wykłady, zajęcia warsztatowe, prezentacje multimedialne oraz inne formy zajęć dydaktycznych prowadzone przez wykładowców KUL-u. Ponadto współpraca przewiduje możliwość udziału uczniów na zajęciach na Uniwersytecie, co pozwoli nie tylko na pogłębienie wiedzy, ale również na przybliżenie przyszłym studentom charakteru i specyfiki zajęć na wyższej uczelni.Zajęcia tez przeznaczone są szczególnie dla uczniów klas humanistycznych.

Pozwolą one na zdobycie dodatkowej wiedzy niezbędnej przez egzaminem maturalnym.

Monika Ługowska