Konkurs matematyczny "Sowa" (29 listopada)

29 listopada 2012 uczniowie wzięli udział w konkursie matematycznym SOWA. Był to pierwszy z dwóch etapów. Uczestnicy pracowali w zespołach.

N poziomie klasy pierwszej w kategorii ARCHIMEDES udział w konkursie wzięli: Łukasz Supeł, Marcin Arasim, Marcin Łach, Robert Zieniewski, Monika Kotowska, Karolina Toczyska, Patryk Mięsak, Marta Putkowska.

Na poziomie klasy drugiej i trzeciej w kategorii EUKLIDES: Krzysztof Gromada, Justyna Grudzień, Tomasz Godlewski, Łukasz Łokieć, Paweł Salach, Robert Pawelec, Michał Nazarczuk, Adam Kosowski, Łukasz Bala, Maciej Bieliński, Martyna Wojtkowska, Milena Krakowska.

Konkurs polegał na rozwiązaniu w ciągu 60 minut 30 zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Do drugiego etapu, gdzie uczniowie rozwiązują zadania indywidualnie - przejdą zespoły z najwyższą liczbą punktów.

Wszystkim naszym drużynom życzymy zakwalifikowania się do następnej części zawodów.

nauczyciele matematyki