Kwesta "Pro Memoria" (listopad)

W listopadzie 2014 roku nauczyciele i młodzież I LO uczestniczyli w kweście zorganizowanej przez Stowarzyszenie Memoria na rzecz odnowy i odbudowy zabytkowych pomników na sokołowskich cmentarzach. Nauczyciele i uczniowie I LO kwestowali na cmentarzu przy ulicy Bartoszowej w Sokołowie Podlaskim.

Serdeczne podziękowania składam:

nauczycielom: p. Małgorzacie Bartosiak, p. Justynie Bujalskiej, p. Annie Kuryłek, p. Krystynie Skorupce;

uczniom: Izabeli Trochimiuk, Krzysztofowi Bezler, Sylwii Iwańskiej, Aleksandrze Sobieskiej, Karolinie Krochmal, Annie Pomarańskiej, Klaudii Łukasiuk, Joannie Sobieskiej, Katarzynie Wasilczuk, Maciejowi Tyszko, Patrykowi Mięsak, Erykowi Wiktorowskiemu, Julii Bielarskiej, Weronice Gniado, Paulinie Góral, Monice Jabłońskiej, Dominice Kryszczuk, Marcie Chmielewskiej, Aleksandrze Kusiak, Marcie Rybak, Sylwii Kosowskiej.

Jan Niemirka