WSPÓŁPRACA

lekcja akademicka - grudzień 2015

Lekcja akademicka z języka rosyjskiego w ramach Dnia Otwartego w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym

4 grudnia 2015 r. uczniowie I Liceum pod opieką p. A. Babickiej i p. S. Mosieja uczestniczyli w Dniu Otwartym w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Podczas Dnia Otwartego młodzież z klas maturalnych miała okazję do zapoznania się ze specyfiką studiów na wybranych kierunkach studiów, spotkania z wykładowcami i studentami oraz zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni i zasadami rekrutacji na rok akademicki 2016/2017.

Uczniowie klasy 3c, 3f oraz 2e uczestniczyli w lekcji akademickiej z języka rosyjskiego „Film i muzyka na zajęciach języka rosyjskiego” prowadzonej przez mgr Joannę Siepietowską. Ciekawym doświadczeniem podczas pracy z filmem animowanym było dubbingowanie przez uczniów postaci z bajki w języku rosyjskim.

A.Babicka, S. Mosiej