Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych

27 września 2010 roku, uczniowie I Liceum wzięli udział w Mistrzostwach Szkoły w Indywidualnym Biegu Przełajowym. Młodzież rywalizowała na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim - dziękujemy za udostępnienie obiektu! Konkurencję przeprowadzono w dwóch grupach: dziewcząt i chłopców. Za organizację i opiekę odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego: Agnieszka Marcyniuk, Krzysztof Paderewski oraz Piotr Kosieradzki.

ZWYCIĘZCY:

W KATEGORII DZIEWCZĄT:

1 miejsce Aleksandra Smuniewska kl. 3f, 2 miejsce: Angelika Krasuska kl. 1c, Katarzyna Chojecka kl. 3c

W KATEGORII CHŁOPCÓW:

1 miejsce Jakub Ryciak kl. 3f, 2 miejsce Robert Jurczak kl. 3d, Piotr Wróblewski

Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnej formy sportowej, dziękujemy za udział w zawodach!