Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej (25 września)

edytuj konfigurację akapitu galeria zdjęć
na początek listy
poziom wyżej
poziom niżej
na koniec listy

P O W I A T O W E  I G R Z Y S K A

M Ł O D Z I E Ż Y  S Z K O  L N E J

25 września 2015, w Sterdyni odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  biegach przełajowych. W rywalizacji brały udział wszystkie typy szkół z  terenu powiatu sokołowskiego.  Młodzież szkół ponadgimnazjalnych rywalizowała na dystansie 1000m i 2000m - dziewczęta oraz 1500m i 3000m - chłopcy.
Wśród dziewcząt I LO w Sokołowie Podlaskim miejsca medalowe zajęły:

I miejsce - Młynarczuk Paulina 1000m, Koc Weronika 2000m

W zawodach udział brali również:

Kusiak Aleksandra, Wrzosek Karolina, Godlewska Natalia, Hardej Izabella, Jaszczuk Mateusz, Lachowski Jakub, Nowakowski Sebastian, Kapusta Michał, Prętczyński Karol, Żochowski Konrad, Mróz Michał, Bala Maciej, Rokita Hubert, Grodkowski Konrad, Mazurek Piotr, Remiszewski Paweł, Archacki Bartosz.

Gratulacje dla reprezentacji szkoły !

Agnieszka Marcyniuk, Grzegorz Wyszomierski