Pożegnanie maturzystów (26 kwietnia)

26 kwietnia 2013 roku miał szczególnie podniosły charakter. Ostani raz, jeszcze jako uczniowie Liceum, w progach szkoły pojawiła się młodzież z najstarszych klas. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013 trzecioklasistom towarzyszyli goście, Wicestarosta Powiatu Sokołowskiego pani Marta Sosnowska, Rodzice, Dyrekcja Liceum, Wychowawcy klas trzecich, Grono Pedagogiczne oraz reprezentacje uczniów z klas pierwszych i drugich.

Gratulacje uczniom oraz życzenia dalszych sukcesów, w szczególności na zbliżajacym się egzaminie maturalnym, przekazali zaproszeni goście oraz listownie Przewodniczący Rady Powiatu w Sokołowie Podlaskim, pan Andrzej Minarczuk. Najzdolniejsi uczniowie otrzymali z rąk Wicestarosty Powiatu Sokołowskiego pani Marty Sosnkowskiej oraz Dyrektora pana Marcina Celińskiego świadectwa z wyróżnieniem. Wychowawcy wręczyli nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Opiekunowie kół zainteresowań, organizacji działających w Liceum także podziękowali uczniom za zaangażowanie i odniesione sukcesy.