UCZNIOWIE

Rok szkolny 2009-2010

 
SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW I LO w roku szkolnym 2009/2010
 
 
MIĘDZYPOWIATOWA LICEALIADA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
 
I Turniej
I LO Sokołów Podlaski – LO Mrozy 81:34
I LO Sokołów Podlaski – KLO Siedlce 69:12
LO Mrozy – KLO Siedlce 53:9
 
Tabela
1. I LO Sokołów Podlaski   2          4          150:46
2. LO Mrozy                         2          3          87:90
3. KLO Siedlce                      2          2          21:122
 
II Turniej
ZSP1 Siedlce – I LO Sokołów Podlaski 48:63
ZSP1 Siedlce – ZSP2 Siedlce 69:20
I LO Sokołów Podlaski – ZSP2 Siedlce 80:21
 
Tabela
1. I LO Sokołów Podlaski   2          4          143:69
2. ZSP1 Siedlce                    2          3          117:83
3. ZSP2 Siedlce                    2          2          41:149
 
Następny Turniej zostanie rozegrany 18.02.2010
I LO Sokołów Podlaski
LO1 Siedlce
LO2 Siedlce
 
Skład drużyny:
1.Olga Marchel
2. Patrycja Czarnocka
3. Dominika Jankowska
4. Monika Michałowska
5. Milena Maliszewska
6. Klaudia Trębicka
7. Ewa Rutkowska
8. Paulina Nowotniak
9. Patrycja Wiktorzak
 
 
MIĘDZYPOWIATOWA LICEALIADA W NARCIARSTWIE BIEGOWYM DZIEWCZĄT
 
II miejsce – Paulina Piwko
 
 
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
 
ZS Nr1 Sokołów Podlaski - SLO Sokołów Podlaski 2:0 (8,24)
ZS Nr 1 Sokołów Podlaski – I LO Sokołów Podlaski 2:0 (20,13)
SLO Sokołów Podlaski – I LO Sokołów Podlaski 2:0 (11,20)
 
Tabela
1. ZS Nr 1 Sokołów Podlaski               2          4          4:0
2. SLO Sokołów Podlaski                    2          3          2:2
3. I LO Sokołów Podlaski                    2          2          0:4
 
Skład drużyny
  1. Sylwia Krysiak
  2. Joanna Bastjan
  3. Sylwia Siwińska
  4. Monika Lipka
  5. Elwira Rudaś
  6. Ewelina Wrotnowska
  7. Anna Bronicka
  8. Magda Sobolewska
  9. Patrycja Przywóska

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

SLO Sokołów Podlaski – ZS Nr 1 Sokołów Podlaski 2:1 (-19,23,11)
I LO Sokołów Podlaski – ZS CKR Sokołów Podlaski 2:0 (10,21)
ZS Nr 1 Sokołów Podlaski – ZS CKR Sokołów Podlaski 2:0 (14,16)
SLO Sokołów Podlaski – I LO Sokołów Podlaski 2:1 (-23,25,11)
SLO Sokołów Podlaski – ZS CKR Sokołów Podlaski 2:0 (8,17)
ZS Nr1 Sokołów Podlaski – I LO Sokołów Podlaski 2:0 (22,13)
 
Tabela
1. SLO Sokołów Podlaski                    3          6          6:2
2. ZS Nr 1 Sokołów Podlaski               3          5          5:2
3. I LO Sokołów Podlaski               3          4          3:4
4. ZS CKR Sokołów Podlaski                3          3          0:6
 
Skład drużyny:
  1. Bartosz Rosochacki
  2. Rafał Pawelec
  3. Piotr Milewski
  4. Maciek Dobrzyński
  5. Przemysław Fąk
  6. Bartłomiej Walczuk
  7. Krzysztof Ignaciuk
  8. Jacek Kalicki
  9. Maciej Filiks
  10. Marcin Gałecki
 
Reprezentacja I LO zajęła II miejsce w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT.
 
  1. SLO Sokołów Podlaski
  2. I LO Sokołów Podlaski
  3. ZS Nr 1 Sokołów Podlaski
 
Skład drużyny:
  1. Olga Marchel
  2. Patrycja Czarnocka
  3. Monika Michałowska
  4. Dominika Jankowska
  5. Milena Maliszewska
  6. Klaudia Trębicka
  7. Paulina Nowotniak
  8. Patrycja Wiktorzak
  9. Ewa Rutkowska
 
 
Reprezentacja I LO zajęła I miejsce IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
 
Skład drużyny:
  1. Marcin Florczak
  2. Jarosław Pancewicz
  3. Piotr Mieteń
  4. Przemysław Fąk
  5. Kamil Niewiadomski
  6. Tomasz Pogorzelski
  7. Łukasz Ferenc
  8. Mariusz Gołębiewski
  9. Łukasz Maliszewski
  10. Dariusz Kowal
 
 
Reprezentacja I LO wzięła udział w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
zajmując następujące miejsca:
 
DZIEWCZĘTA:
I miejsce
Olga Piekart
Elwira Czarnocka
 
III miejsce
Jolanta Szewczyk
Magda Walczuk
 
CHŁOPCY:
III miejsce
Sebastian Jagiełło
Dominik Chojecki
 
V miejsce
Przemysław Fąk
Damian Bogunki
 
 
 
MISTRZOSTRZOSTWA SZKOŁY
zorganizowane w następujących dyscyplinach:
- indywidualne biegi przełajowe
- piłka siatkowa
- piłka koszykowa
- tenis stołowy
 
Mistrzostwo Szkoły w indywidualnych biegach przełajowych zdobyła:
Aleksandra Smuniewska oraz Jakub Ryciak
 
Mistrzostwo Szkoły w piłce siatkowej zdobyły klasy IIB (dziewczęta) oraz IIIE (chłopcy).
skład drużyn:
IIB
  1. Sylwia Siwińska
  2. Magdalena Karczewska
  3. Joanna Bednarczyk
  4. Elwira Rudaś
  5. Marta Badura
  6. Paula Grabowska
  7. Anna Kożuchowska
  8. Emila Michalczuk
  9. Monika Kanabrocka
IIIE
  1. Marek Dobrzyński
  2. Dominik Gałecki
  3. Piotr Milewski
  4. Krystian Mosiej
  5. Rafał Pawelec
  6. Bartosz Rosochacki
  7. Mariusz Rospara
 
Mistrzostwo Szkoły w piłce koszykowej zdobyły klasy IC (dziewczęta) i IIIDFG (chłopcy).
skład drużyn:
IC
  1. Dominika Jankowska
  2. Olga Marchel
  3. Elwira Czarnocka
  4. Sylwia Wierzbicka
  5. Natalia Kamińska
  6. Agnieszka Kalicka
  7. Paulina Piwko
IIIDFG
  1. Marcin Florczak
  2. Jarosław Pancewicz
  3. Jakub Seroczyński
  4. Kamil Romańczuk
  5. Tomasz Doliński
  6. Robert Niewiadomski
  7. Piotr Bocian
  8. Patryk Łach
  9. Mateusz Godlewski
  10. Piotr Góral
  11. Daniel Bastjan
 
Mistrzostwo Szkoły w tenisie stołowym
DZIEWCZĘTA
  1. Olga Piekart
  2. Patrycja Czarnocka
  3. Magda Walczuk
CHŁOPCY
  1. Sebastian Jagiełło
  2. Damian Bogucki
  3. Przemysław Fąk

KOSZYKÓWKA - DRUŻYNA CHŁOPCÓW

 

BIP RSS
 
CMS Toruń