Spotkanie integracyjne klas pierwszych (10 września)

SPOTKANIE INTEGRACYJNE UCZENNIC, UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Jeszcze dwa tygodnie temu pytanie: Jakie są uczennice klas pierwszych, jacy są uczniowie klas pierwszych? było aktualne i wiązało się z naszą i ich niepewnością. Dziś zdecydowanie inaczej. To wspaniali uczniowie, a przede wszystkim osoby, które wobec siebie są koleżeńskie, wyrozumiałe, a względem postawionych zadań - pełne zapału, choć też namysłu i pewnego dystansu.

10 września 2015 wszyscy, którzy stanowimy zespół klas pierwszych, byliśmy na spotkaniu integracyjnym w Gródku nad Bugiem. Był to dzień z zamówioną pogodą. Jeszcze z przyjemnościami końca lata, jaskółkami i żurawiami nad Bugiem zbierającymi się do odlotu. Zajęcia sportowe przygotował zgrany zespół pana Michała Dorczuka z firmy Attack (podobnie jak w minionym roku). Wszyscy z chęcią brali udział w zajęciach, więc jest to najlepsza ocena przygotowanych atrakcji sprawnościowych. Szczególnym wyzwaniem była ścianka wspinaczkowa.

Dziękujemy dyrekcji ośrodka Gródek nad Bugiem za serdeczne przyjęcie, osobom z firmy Attack za współpracę, życzliwość, zaangażowanie, zakończoną rozdaniem pucharów grę fair play, zapewnienie bezpieczeństwa, także firmie PKS.

Dziękujemy za towarzyszenie nam w spotkaniu - paniom Katarzynie Skibniewskiej, Katarzynie Karpińskiej, Monice Sawicz.

Klasy pierwsze z wychowawcami