Spotkanie integracyjne uczniów klas pierwszych (24 września)

Uczniowie z wszystkich klas pierwszych (wraz z wychowawcami i nauczycielami im towarzyszącymi) spędzili jeden dzień w Serpelicach, na spotkaniu integrującym.

Pogoda bardzo sprzyjała. Każda klasa miała zajęcia z pedagog szkolną - Małgorzatą Bartosiak, a także warsztaty na temat wielkiej wartości wolontariatu - z Małgorzatą Ufnal, nauczycielem wychowania do życia w rodzinie. Wszyscy spotkali się także z dyrektorem szkoły Marcinem Celińskim.

Najbardzie integrowała piłka siatkowa. Było także ognisko (z pieczonymi kiełbaskami), a na zakończenie spotkania dyskoteka (z powtarzającą się dość często piosenką "Ja, uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie ...).

Klasy pierwsze są niezwykle utalentowane - grają, śpiewają (szczególnie II C), rysują i ... świetnie czują się ze sobą.