Spotkanie klasy II A z Marcinem Krakowskim

19 października 2015 odbyło się spotkanie uczniów klasy II A z Marcinem Krakowskim, absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, a obecnie pracownikiem firmy ABB, największego dystrybutora IT i elektroniki użytkowej w rejonie Europy Środkowowschodniej.

Pan Marcin przybliżył uczniom oddziału politechnicznego kierunki kształcenia na  wydziale elektrycznym PW oraz perspektywy pracy związane z wyborem studiów na tym i innych  wydziałach Politechnice Warszawskiej. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem z racji licznych prezentacji przedstawionych przez pana Marcina,  praktyczną nauką fizyki z zakresu elektryczności oraz doświadczeń przeprowadzonych przez gościa.

Eliza Skomorucha