UCZNIOWIE

stypendyści



 
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
2018/2019     Piotr Kacprzyk - klasa medyczna
2017/2018     Małgorzata Skup - klasa medyczna
2016/2017     Paulina Flór - klasa medyczna
2015/2016     Karolina Strus - klasa medyczna
2014/2015     Paweł Sadłowski - klasa matematyczno-fizyczna
2013/2014     Waldemar Łokieć - klasa matematyczno-fizyczna
2012/2013     Ewa Witkowska - klasa biologiczno-chemiczna
2011/2012     Michał Nazarczuk - klasa matematyczno-fizyczna
2010/2011     Emil Adamczuk - klasa matematyczno-fizyczna
2009/2010     Piotr Bocian - klasa biologiczno-chemiczna
2008/2009     Tomasz Księżopolski - klasa biologiczno-chemiczna
2007/2008     Eliza Kisielińska - klasa matematyczno-fizyczna
2006/2007     Anna Czapska - klasa matematyczno-fizyczna
2005/2006     Emilia Rosocha - klasa z angielskim, niemieckim, informatyką
2004/2005     Paweł Kozłowski - klasa matematyczno-informatyczna
2003/2004     Katrin Welikow - klasa matematyczno-fizyczna
2002/2003     Tomasz Kalicki - klasa z angielskim, niemieckim
2001/2002     Łukasz Łokieć - klasa matematyczno-fizyczna
2000/2001     Krystian Lipka - klasa matematyczno-fizyczna
1999/2000     Katarzyna Surowiecka - klasa biologiczno-chemiczna
1998/1999     Joanna Osińska - klasa matematyczno-fizyczna
1997/1998     Marcin Składanowski - klasa humanistyczna

 
STYPENDIUM ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
REGIONALNY PROGRAM STYPENDIALNY

2016/2017     Joanna Mańko - klasa politechniczna

2015/2016     

2014/2015     Karolina Strus - klasa biologiczno-chemiczna, Katarzyna Wyszomirska - klasa biologiczno-chemiczna, Aleksandra Sobieska - klasa politechniczna   

2013/2014     Łukasz Łokieć - klasa matematyczno-fizyczna

2012/2013     Aleksandra Falkowska- klasa biologiczno-chemiczna, Piotr Kamiński - klasa humanistyczna, Patryk Mięsak - klasa matematyczno-fizyczna

2011/2012     Agata Flazińska - klasa matematyczno-geograficzna

2010/2011     Angelika Borychowska - klasa matematyczno-geograficzna, Agata Flaizńska - klasa matematyczno-geograficzna

2009/2010     Piotr Bocian - klasa biologiczno-chemiczna, Karolina Chmielak - klasa matematyczno-geograficzna, Dominka Grzymała - klasa biologiczno-chemiczna, Sylwester Kozłowski - klasa matematyczno-fizyczna

2008/2009      Tomasz Księżopolski - klasa biologiczno-chemiczna, Karolina Falkowska - klasa biologiczno-chemiczna, Tymoteusz Soszka - klasa matematyczno-fizyczna, Paweł Tomczak - klasa matematyczno-fizyczna   


 
STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
PROJEKT "WSPARCIE STYPENDIALNE DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW",
"MAZOWSZE - STYPENDIA DLA UCZNIÓW"

2017/2018     Martyna Kożuchowska - klasa politechniczna, Paulina Leoniec - klasa politechniczna

2010/2011     Aleksandra Falkowska - klasa biologiczno-chemiczna  
2008/2009     Tomasz Księżopolski

 

STYPENDIUM RADY POWIATU SOKOŁOWSKIEGO

2018/2019     Olga Gąsowska - klasa humanistyczna, Piotr Kacprzyk - klasa medyczna, Jakub Lachowski - klasa społeczna, Olga Tomczuk - klasa menadźerska.

2017/2018     Jakub Lachowski - klasa społeczna, Olga Gąsowska - klasa humanistyczna, Patrycja Bogusz - klasa społeczna, Julia Jedlińska - klasa menadżerska, Maria Maleszewska - klasa medyczna, Paulina Młynarczuk - klasa medyczna, Magdalena Szkop - klasa medyczna, Gabriela Świętochowska - klasa menadżerska.

2016/2017     Jakub Lachowserska, Olga Gąsowska - klasa humanistyczna, Patrycja Bogusz - klasa społeczna, Julia Jedlińska - klasa menadżerska, Maria Maleszewska - klasa medyczna, Paulina Młynarczuk - klasa medyczna, Magdalena Szkop - klasa medyczna, Gabriela Świętochowska - klasa menadżerska

2014/2015     Katarzyna Wyszomierska - klasa medyczna

2013/2014     Krzysztof Gromada - klasa matematyczno-fizyczna, Katarzyna Wyszomirska - klasa biologiczno-chemiczna

2012/2013     Aleksandra Falkowska - klasa biologiczno-chemiczna, Aleksandra Frączek - klasa metematyczno-geograficzna

 

   

 

     

 

BIP RSS
 
CMS Toruń