2017-12-19 STYPENDYŚCI RADY POWIATU

STYPENDIA RADY POWIATU

Osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe uczennic, uczniów I Liceum oraz innych szkół miasta zostały docenione przez Radę Powiatu, która ufundowała stypendia.

Największym zaszczytem dla I Liceum, Rodziców są uzdolnienia - dostrzeżone, pielęgnowane, poddane próbom, weryfikacjom, wszelkiej krytycznej ocenie. Gratulacje dla stypendystów ze wszystkich szkół, a szczególnie dla reprezentacji I Liceum:

Jakuba Lachowskiego, Olgi Gąsowskiej,

Patrycji Bogusz, Julii Jedlińskiej, Marii Maleszewskiej,

Pauliny Młynarczuk,

Magdaleny Szkop, Gabrieli Świętochowskiej.

Gratulujemy Rodzicom. Cieszymy się z sukcesu - najtrudniejszego, bo wymagającego umiejętności godzenia nauki z pasją artystyczną i sportową. Nie jest to łatwe. Prób dokonuje wiele osób, ale zwycięzców jest jak zawsze niewielu. Życzymy sobie - społeczności szkolnej -  by stypendyści stali się naszą inspiracją w szczególnym czasie podejmowania noworocznych postanowień i wyzwań.