PO LEKCJACH

Sukces sportowy - biegi przełajowe (7, 12 października)

Na nawyższym podium uczniowie stanęli 07.10.2010 w Sokołowie Podlaskim. Zawody przeprowadzono na terenie OSiR-u. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców młodzież naszej szkoły zajęła I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych!

Dnia 12.10.2010 w Siedlcach odbyły się indywidualne biegi przełajowe. Jakub Ryciak (uczeń klasy 3g) zajął II miesjce w biegu na 1500 m., natomiast Aleksandra Smuniewska (uczennica klasy 3f) zajęła VIII miejsce w biegu na 1000 m.

W sztafetowych biegach przełajowych 26.10.2010 w Siedlcach dziewczęta zajęły VI miejsce (na 14 startujacych drużyn), natomiast chłopcy VII miejsce (na 16 startujących drużyn).

GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!

SKŁAD REPREZENTACJI I LICEUM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

SZTAFETA DZIEWCZĄT:

Angelika Krasuska (1c), Elwira Pietrucha (3f), Milena Krakowska (1a), Sylwia Michałowska (1b), Karolina Puchalska (1f), Katarzyna Chojecka (3c), Joanna Krysiak (3f), Małgorzata Buśko (3c), Patrycja Czarnocka (2e), Aleksandra Smuniewska (3f)

SZTAFETA CHŁOPCÓW:

Robert Jurczak (3d), Rafał Deoniziak (2e), Piotr Wróblewski (1g), Artur Pawluczuk (1), Marcin Gałecki (3g), Marcin Krasnodębski (3e), Bartosz Łagoda (2b), Przemysław Jaczewski (2f), Damian Bogucki (3a), Jakub Ryciak (3g)