Szkolny etap Olimpiady Języka Angielskiego (19 listopada)

19.11.2012, w naszej szkole, odbył się szkolny etap Olimpiady Języka Angielskiego.

Przystąpiło do niego 31 uczniów.

Na tym etapie uczestnicy musieli wykazać się znajomością struktur leksykalno-gramatycznych znacznie wykraczających poza program nauczania w szkole.

Najwięcej punktów, bo aż 45, uzyskał Łukasz Łokieć z kl. II A i tym samych zakwalifikował się do II etapu. Jest to ogromny sukces, gdyż po raz pierwszy w historii szkoły uczeń będzie uczestniczył w kolejnym etapie Olimpiady Języka Angielskiego.

Kolejne miejsca należą do Elizy Onisko z klasy I B, Gabrieli Dębskiej z klasy II D.

Pozostali uczestnicy również reprezentowali wysoki poziom,

a niektórym zabrakło dosłownie kilku punktów do zakwalifikowania się do II etapu.

Za zwycięzcę i wszystkich uczestników trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele języka angielskiego