Szlachetna Paczka (8-9 grudnia)

Finał akcji Szlachetna Paczka

Kilkanaście rodzin z naszego regionu, biorących udział w ogólnopolskim projekcie „Szlachetna Paczka”, otrzymało w sobotę i niedzielę (8 -9 grudnia) świąteczne paczki.

Nasze liceum w szczególny sposób zaangażowało się w organizację akcji, ponieważ w szkole znajdował się magazyn, do którego darczyńcy przywozili paczki i stąd trafiały one do potrzebujących rodzin.

Liderem rejonu była Krystyna Skorupka – na co dzień nauczyciel matematyki w I L.O. – a pomagali jej wolontariusze, wśród których znaleźli się: Agata Mosiej, również nauczyciel z LO, uczniowie liceum, pracownicy Centrum Pomocy Socjalnej, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Dziękujemy wolontariuszom z LO, którzy chcieli poświęcić swój czas i włożyli tak dużo serca w całą akcję. Są to: Monika Bogucka, Marta Stańska, Justyna Jabłońska, Kasia Rucińska, Agnieszka Bolesta, Ada Kaczmarczyk i Kasia Januszewska.

To dzięki Wam i darczyńcom akcja zakończyła się sukcesem!!!

W gronie darczyńców znaleźli się m.in.: Urząd Miasta, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe pracownicy Nadleśnictwa Sokołów, pracownicy Sokołowskiego Ośrodka Kultury z p.Marią Koc, pracownicy Gimnazjum nr 1 a także osoby prywatne: Urszula i Andrzej Minarczukowie, Agata i Marcin Celińscy, Maria Seroczyńska, Kamil Kuc z rodziną, Patrycja Nasiłowska z rodziną oraz wiele innych osób.

Agata Mosiej, Krystyna Skorupka