WSPÓŁPRACA

Warsztaty "Elektryczność na świecie" (styczeń 2017)

24 stycznia 2017 klasa pierwsza o profilu menadżerskim udała się do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na zajęcia edukacyjne. Grupa studentów  ze Studenckiego Koła Naukowego Energetyki przygotowała dla nas warsztaty na temat:  „Elektryczność na świecie”. Zajęcia składały się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której pracowaliśmy w grupach, rozwiązując różne problemy dotyczące energetyki. Na zakończenie zajęć każda grupa prezentowała wyniki swojej pracy na forum. Najlepsze zespoły otrzymały drobne nagrody. Nagrodzono także najlepszego mówcę. Podczas drugiej części zajęć mogliśmy zapoznać się z zasadami rekrutacji obowiązującymi na SGH. Przedstawiono także samą uczelnię, prezentując najciekawsze inicjatywy i przedsięwzięcia podejmowane przez uczelnię. Prezentacja dotyczyła również działalności Studenckich Kół Naukowych działających przy SGH. Spotkanie poprowadzili pracownicy Działu Promocji i Rekrutacji oraz przedstawiciele Samorządu Studentów SGH. Po zajęciach zostaliśmy odprowadzeni po samej uczelni -  zwiedziliśmy Kampus SGH, odwiedziliśmy też Bibliotekę.  Był to bardzo ciekawy wyjazd, który pokazał nam, jak wyglądają studia na tej uczelni.

Damian Zabijak, uczeń I Liceum