Zajęcia z języka angielskiego na UPH (15 grudnia)

ENGLISH AT PLAY. LANGUAGE HUMOR

Uczniowie I Liceum ponownie uczestniczyli w zajęciach akademickich zorganizowanych przez Instytut Neofilologii i Badań Interdyscyplinarnych.

15 grudnia 2015 roku uczniowie i Liceum udali się na zajęcia otwarte dla szkół zorganizowane przez Zakład Języka Angielskiego UPH w  Siedlcach. Wykład na temat "English at Play. Language Humour" przygotowany został przez mgr Agnieszkę Wróbel. Tematem był humor wynikający między innymi z właściwości języka (polisemia, homofonia), błędów i pomyłek językowych (spuneryzmy, mondegreeny). W zajęciach udział wzięli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Sokołowie Podlaskim z opiekunami p. Anną Burzyńską oraz p. Ewą Skarżyńską.

nauczyciele języka angilskiego