UCZNIOWIE

Zawody pływackie (23 lutego i 1 marca)

 

W dniach 25.02.2016 w Sokołowie Podlaskim oraz 1.03.2016 w Siedlcach odbyły się Powiatowe i Regionalne Zawody Pływackie Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali na dystansach: 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem grzbietowymoraz sztafecie 4 x 50m stylem dowolnym.
 
I LO w Sokołowie Podlaskim reprezentowali:
 
1. Zakrzewska Kinga
2. Bolesta Agata
3. Kałużyńska Natalia
4. Pasik Natalia
5. Mieszało Paulina
6. Gniado Weronika
7. Remiszewski Paweł
8. Klimczuk Kacper
9. Prętczyński Karol
10. Mazurek Piotr
11. Winceniciak Jakub
12. Błoński Kacper
13. Frączek Mikołaj
14. Frączek Hubert
15. Andryszczyk Dawid
 

Klasyfikacja medalowa w powiecie przedstawia się następująco:
 

Dziewczęta
 
50 m stylem dowolnym
1.Niemirka Karolina               I LO Sokołów Podl.              34,49
2.Pasik Natalia                       I LO Sokołów Podl.              34,82
3.Kałużyńska Natalia             I LO Sokołów Podl.              36,25
 
50 m stylem grzbietowym
1.Mieszało Paulina                 I LO Sokołów Podl.              38,36
2.Bolesta Agata                     I LO Sokołów Podl.              40,16
3.Zakrzewska Kinga              I LO Sokołów Podl.              42,31
 
 
50 m stylem klasycznym
1.Bolesta Agata                     I LO Sokołów Podl.              46,58
2.Kałużyńska Natalia             I LO Sokołów Podl.              46,68
3.Zakrzewska Kinga              I LO Sokołów Podl.              47,33
 
 
Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym   dziewcząt                                                                        
1. I LO Sokołów Podl.                      2.50,31
 
 
Chłopcy
 
50 m stylem dowolnym
1.Remiszewski Paweł            I LO Sokołów Podl.              27,06
2.Klimczuk Kacper                I LO Sokołów Podl.              27,22
3.Wasilewski Artur                I LO Sokołów Podl.              27,81
 
 
50 m stylem grzbietowym
1.Remiszewski Paweł             I LO Sokołów Podl.              31,04
2.Wicenciak Jakub                 I LO Sokołów Podl.              31,76
3.Prętczyński Karol                I LO Sokołów Podl.              34,23
 
 
50 m stylem klasycznym
1.Klimczuk Kacper                I LO Sokołów Podl.              35,00
2.Prętczyński Karol                I LO Sokołów Podl.              35,40
3.Frączek Mikołaj                  I LO Sokołów Podl.              38,61
 
 
Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym  chłopców                                                                         
1. I LO Sokołów Podl.                      1.57,86
2. I LO Sokołów Podl.                   2.14,16                                                                                                 3. 3. SLO Sokołów Podl.                       2.18,75
 
Klasyfikacja medalowa w regionie przedstawia się następująco:
Chłopcy
 
50 m stylem dowolnym
1. KUPIDURA, Mikołaj PMS Mińsk Mazowiecki 25.77 488
2. REMISZEWSKI, Paweł I Liceum Ogólnokształcące Soko 26.78 435
3. WINCENCIAK, Jakub I Liceum Ogólnokształcące Soko 27.11 419
 

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym   dziewcząt 
 
1. I LO Prus Siedlce I LO Prus Siedlce 2:18.50 343
2. I Liceum Ogólnokształcące Soko I Liceum Ogólnokształcące Sokołów 2:24.05 305
3. ZS nr 1 Mińsk Mazowiecki ZS nr 1 Mińsk Mazowiecki 2:37.06 235
 
Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym  chłopców
 
1. I Liceum Ogólnokształcące Soko I Liceum Ogólnokształcące Soko 1:51.15 421
2. LO Mińsk Mazowiecki LO Mińsk Mazowiecki 1:51.64 416
3. LO Garwolin LO Garwolin 1:53.66 394
 
 
BIP RSS
 
CMS Toruń