Złoto dla siatkarek i siatkarzy z I Liceum (8 grudnia)

Siatkarki  i siatkarze z I Liceum ze złotem

Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców rozegrano kolejno: 5 listopada oraz 13 i 18 listopada w sali gimnastycznej Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego. Turniej siatkówki szkół ponadgimnazjalnych odbył się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

Pierwsze miejsce zajęły siatkarki z I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Sadowej. Kolejne miejsca na podium przypadły: ZS Centrum Kształcenia Rolniczego oraz ZS nr 1. Drużyny grały do dwóch wygranych setów.

Reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim triumfowała również w rozgrywkach drużyn chłopców. Zespół z I Liceum wygrał wszystkie mecze i uplasowała się najwyżej w klasyfikacji generalnej. II miejsce przypadło ZS CKR, III –  SLO. Zespoły prowadzi pan Piotr Kosieradzki.